SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi për shitje në Staro Gacko
Çmimi :
€75,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Gusht '15
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
94201
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitja e një shtëpi me një oborr, kullotave, pemishte Staro Gacko, rreth Lipjan. Një shtëpi me një oborr, kullotat dhe pemishte ima 24,81 ari. Cdo gjë është e regjistruar në kadastër. Unë vetë të gjitha dokumentet.
Informata rreth publikuesit
misel
Lipjan
0038169691434
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »