SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET SHTEPIA NE VETERRNIK-PRAPA GRAND STORES^
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
26 Gusht '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6
Madhësia :
400 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr
ID e produktit :
94222
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia, e cila gjindet ne Veterrnik-Prishtine, prapa qendres tregtare "Grand Store". Shtepia i ka komplet 400 m2, ka 2 kate plus bodrumin dhe 3.3 ari toke.
Kati i pare i ka 5 dhoma
kati i 2 poashtu i ka 5 dhoma

Shtepia eshte me dy hymje. Kati i pare e ka te vecante, kati i dyte te vecante.

Shtepia eshte ne proces te legalizimit. Pronari ka apliku ne komune.

Cmimi i bie per meter katrore 500 euro, e qe ne total i bie 200 mije euro komplet. toka mbet gratiss.

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com 

#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Ose na kontaktoni në këta numra:
mob:
045 519 555 (viber)
049 60 80 70
e-mail: search-agency@live.com
Facebook: Patundshmeri Search Estate
Informata rreth publikuesit
Dukagjin
Prishtinë
Veterrnik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »