SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QIRA NE ARBERI-NGAT BORO RAMIZIT^
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
26 Gusht '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
94226
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qira nje banesen ne lagjen Arberia, ish-Dragodan, shume ngat rrethit te Pandora Tower dhe Boro Ramizit, vetem te kalohen binaret e trenit. Banesa eshte e mobiluar ne teresi, gjindet ne katin e V, ka ashensor dhe ka kete 3, eshte e re, sic shihet edhe ne foto, dhe akoma nuk ka banu askush ne te. Banesa ka kete renditje:

a. - Sallonin me kuzhine
b. - Dhomen e gjumit
c. -Banjon
d. - Terasan

Banesa leshohet per kohe te gjate, per nje person qe punon ose nje qift, jo ma shume anetare dhe per Studenta/e nuk leshohet.

Që t'i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com 

Facebook: Patundshmeri Search Estate

#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Mund te na therrisini nga ora 10 deri 20 kontakti:

045 519 555 (Viber)
049 60 80 70
e-mail: search-agency@live.com
Informata rreth publikuesit
Dukagjin
Prishtinë
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »