SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshojm banesë me qera ne Dardani.
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:42
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
110 m²
Ekstra :
Parking Rrugor
ID e produktit :
94233
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshojm banes me qera ne Dardani. Banesa ka tri dhoma gjumi dhome dite me kuzhine banjo ballkon .
Banesa eshte komplet e mobiluar dhe e pershtatshme per banime.
Cmimi: 350 Euro
Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »