SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES BANESEN në Bregun e Diellit 2 Kati 5-të (65m2)
Çmimi :
€52,500.00
Kategoria :
Postuar :
29 Qershor '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
94234
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES BANESEN në Bregun e Diellit 2 - Banesat e Bardha (Objekti ku gjendet Maxi dhe VIP taxi), Kati 5-të. Siperfaqja (65m² neto). Dhome Dite, Dhome e Fjetjes, Kuzhinë, Koridor, Banjo, Ballkon, Shpajz. Dokumentacioni i rregullt.
Informata rreth publikuesit
Hekuran
Prishtinë
049566306
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »