SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes 40 m2 Dy dhoma Kuzhin Banjo Koridor Ballkon
Çmimi :
€460.00
Kategoria :
Postuar :
11 Gusht '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
94245
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zhgjedhje e shkelqyer Dhome gjumi, Dhome Dite me Kuzhin ,Banjo Koridor Dhe Ballkon Afer rrethit 100 Metra Larg Ne rrugen Kryesore Fush Kosov Prishtin Per me shum info Nr 049187188 Naim Ferizi
Informata rreth publikuesit
Fisnik
Gjakovë
Mother Teresa St [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »