SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet objekti në Magjistralen Ferizaj-Prishtinë
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:03
Madhësia :
3000 m²
ID e produktit :
94246
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Objekti gjindet ne rrugen magjistrale Prishtin / Ferizaj
Objekti posedon 2 salla njera me 160 m2 dhe tjetra me 450 m2 po sedon podrumin me 850 m2 dhe katin e 2dhe te tret ka dhoma te cilat jan dhoma moteli parkingu eshte 40ari nga te dyja anet çmimi sipas marrveshjes
Objekti Posedon 3000m2
Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »