SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Urgjent : Shiten 4 ari truall te Fshati Nderkombëtar
Çmimi :
€16,000.00
Kategoria :
Postuar :
13 Nëntor '16
ID e produktit :
94250
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Trualli kufizohet me fshatin Nderkombetar dhe ndodhet në pjesën jugore të tij ! Me Plan Urban është ndërtim i ulët-shtëpi.(Shiko skicen).
Ka rrugën me gjerësi 6m ,ujin,kanalizimin.Dokumentat ne kadaster!

Përparsitë e këtij trualli janë : Ajri shumë i pastër në atë zonë , nuk ka rrezik nga mushkonjat pasiqë ndodhin spërkatjet nga Fshati Ndëkombëtar , poashtu ka ndriqim nga Fshati Ndërkombëtar.

Gjendet në distancë 500M nga objekti i ri i Pallatit të Drejtësisë (në Veternik) .200m në distancë me shkollën e Re. 800m "Gorenja" dhe "Albi Mall".

Cmimi : 16,000/ari
Informata rreth publikuesit
V
Prishtinë
+37744994877
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »