SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Agjensioni ZOGU leshon banesen me qera ne Qender me 3 dhoma gjumi
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
13 Tetor '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
94275
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet mbrapa Teatrit Kombetar ne rrugen "Bajram Kelmendi" ne katin e 5-te.Ka siperfaqe prej 100m2.Posedon 3 dhoma gjumi,sallon,kuzhin,2 banjo dhe ballkon.Poashtu ka edhe parking dhe ashensor.Banesa posedon edhe klimen.Qmimi 500euro.
Informata rreth publikuesit
Agjensioni ZOGU
Prishtinë
044-888-801
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »