SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET SHTEPIA ME 16 ARI TRUALL NE FUSHKOSOVE^
Çmimi :
€13,000.00
Kategoria :
Postuar :
26 Gusht '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
2
Ekstra :
Oxhak, Ballkon, Shteg në Oborr
ID e produktit :
94286
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia me truall ne fushkosove. Ne rrugen Prishtine-Fushkosove, para se me mbrri tek rrethi, shtepia me truall gjindet tek mobileria "Besi". tek mobileria duhet me hy ne mahalle, mandej rruga e pare majtas. Larg rruges kryesore eshte diku 120 metra.
Shtepia ka 16 ari truall. Trualli ka mundesine me u nda ne 2, 3, ose 4 parcela, por shitet edhe komplet varet nga kerkesat .
Shtepia e ka rrymen, ujin, kanalizimin dhe bunarin.
Sa ju perket letrave gjithcka eshte ne rregull me dokumentacion, pronari eshte shqiptar.
Bleresi menjehere mund ta qes ne emrin e tij.
Shtepia ka nevoje me u renovu, ose bleresi mund edhe ta rrenoje, sipas deshires se tij.

Cmimi eshte nga 13 mije euro per ari qe ne total i bie 208 mije euro. Shtepia nuk llogaritet ne cmim, vjen gratis. Cmimi normalisht mund te diskutohet dicka.
Presim bleres seioz. Pronari i kerkon parat menjehere, nuk ka mundesi me pritje. Jane te mireseardhura edhe ndrrimet me lokale

Që t'i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com 

Facebook: Patundshmeri Search Estate

#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Mund te na therrisini nga ora 10 deri 20 kontakti:
045 519 555 (Viber)
049 60 80 70
e-mail: search-agency@live.com
Informata rreth publikuesit
Dukagjin
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »