SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa e re me qera ne Tophane afer Ministrise se Shendetsise
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shtator
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
94288
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte e re e pa banuar deri me tash.Banesa posedon ashensorin dhe gjendet ne katin e 9-te.Ka 1 dhome gjumi,sallonin me kuzhine,banjon dhe ballkonin.
Informata rreth publikuesit
Agjensioni ZOGU
Prishtinë
044-888-801
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »