SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
8 Ari tokë në lagjen feronikeli -Drenas
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '16
ID e produktit :
94315
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- Shes 8 ari tokë në lagjen feronikeli në Drenas, sipas marrveshjet mund të ndahen 8 Ari në 2 parcela nga 4 Ari.
- lagja eshte e re dhe shum vend i mir per banim
- varësisht nga mënyra e pageses qmimi mund të ndryshoj (eshte mundesia edhe me ndrrim me ndonje automjet dhe shumen tjeter me pare.
044-149 936
Informata rreth publikuesit
Alban
049901957
Lagja feronikeli -Drenas [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »