SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes banesen ne Bregun e Diellit 100 m2
Çmimi :
€130,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Gusht '15
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon
ID e produktit :
94323
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen te shkolla Ismail Qemaili kati i 4 perballe banesave te Ontexi Mont, pa ndermjetesues.
3 dhoma gjumi, nje sallon dhe kuzhine me trapezari. Ka nje ballkon te mbyllur me shiber dritare.
Ka nje banjo dhe 1 WC
Informata rreth publikuesit
Antigona
Prishtinë
044185601
I/13 Mehmet Gradica, bregu i Diellit, Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »