SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET Banesa ne dardani
Çmimi :
€95,000.00
Kategoria :
Postuar :
13 Gusht '15
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
1
Madhësia :
78 m²
ID e produktit :
94351
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet afer shkolles dardani tek Termokosi posedon parking, shkolle fillore, kopsht per femije (qerdhe) te gjitha afer. Banesa posedon dokumentacjon te regullt dhe eshte e gatshme per shitje

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Hamdi
Prishtinë
+38649261266
Dardani m'bi shkollen fillore [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »