SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepia ne Lagjen e Hadumit - Qarshija e Vjeter - Gjakove
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Prill '17
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
3
Madhësia :
265 m²
Viti i ndërtimit :
2002
Ekstra :
Kopsht
ID e produktit :
9436
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia ne qytetin e Gjakoves e cila gjindet ne qender te pjeses se vjeter te qytetit ne qarshin e vjeter rruga Bajram Daklani (muhalla e Hadumit - te pazari i grave - taphane ).
Shtepia ka ndertim te ri B+P+NK me sip 265m² dhe shtrihet ne truall prej 4ari siperfaqe (jane te perfunduara punet e vrazhda). Shtepia kryesisht ka orientimin ne jug ku gjithmon ka ndriqim dhe ngrotesi ne ambientet e mbrendeshme te banimit.
Vija e ndertimin ka ana e rruges eshte ~ 22m me mundesi te ndertimit ne te ardhmen dyqane apo shtepi tjeter te re.

Shtepia posedon:
Perdhesen - qendrim ditore, kuzhine, terpezari, banjo, dhomen per mysafir dhe terasat perciellese
Nderkulmi - 3 dhoma gjumi dhe banjo
Bodrumi - kalldaja, llaventeria,banjo dhe hapsira e bodrumit per nevoja te ndryshme e cila ka edhe hyrje te veqant nga oborri .

Perparsi e kesaj shtepie eshte se ne oborr posedon edhe pusin (bunarin) i cili eshte ne gjendje shume te mire dhe me uje te pishem.
Ne foto mund te shifet projekti i shtepis se bashku me fotot e shtepis se ndertuar.
Te interesuarit mund te kontaktoin ne tel. (+386 )049 188 305
Informata rreth publikuesit
Flutra
Gjakovë
049188305
Lagjja 038 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »