SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 90m2 Ne Lagjen Kalabria
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Gusht '15
ID e produktit :
94365
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa 3 Dhomeshe 90m² Netto. Lagjja Kalabria/EmshirOrjentimi Lindja - Perendimi

Kati 8-te Lifti Punon Non-StopBanesa Ka Kete Renditje:

- Nje sallon

- Dy dhoma gjumi

- Kuzhine

- Koridor

- Dy Ballkona

- Nje banjo dhe

- Nje Tualet / WCDokumentacion te rregulltCmimi: 670 euro/m²Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit ose ne adresen e-mail: bridge.elk@gmail.com Ju Faleminderit!

049 194 180

bridge.elk@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Bridge
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »