SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESA LESHOHET ME QIRA
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
6 Korrik '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr
ID e produktit :
94366
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qira banesa dy dhomeshe e cila gjendet pran parkut DARDANIA, Banesa posedon dhome dites ,dhoma e gjumit , kuzhina , Trapezaria , shpajzi nje banjo dhe nji ballkon . Eshte e renovuar dhe e mobiluar mire per nji familje te re moderne. Nxemja qendrore eshte e kyqyr me TERMOKOSIN , uje dhe rryme ka 24 ore
Informata rreth publikuesit
aferditabasha
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »