SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia 400m2 ne 10 ari truall ne lagjen Mati 2
Çmimi :
€150,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 07:48
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
3
Madhësia :
400 m²
Ekstra :
Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
94387
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia 400m2, ne 10 ari truall, ne lagjen Mati 2, ndertim i ri dhe e paperfunduar. Shtepia eshte tre kateshe, me mundesi vazhdimi edhe te nje kati, ka te gjitha kushtet urbanistike, rrugen e asfaltuar etj. Ka kete organizim hapesirash:
Bodrumi me garazhe
Kati i perdhese
- 2 lokale, garazha
Kati i pare
- Qendrimi ditor me kuzhine e trapezari
- Banjo
- Ballkon
- 4 dhoma gjumi
Kati i dyte
- 4 Dhoma gjumi
- 1 Dhome e punes
- Banjo
- Ballkon
Nenkulmi: hapesire atele
Posedon dokumentacion te rregullt.
Qmimi eshte 150.000 euro, qmimi i diskutushem.

Agjensioni DION
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »