SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Truall 3.5ari për shitje ne Emshir, Prishtinë M1
Çmimi :
€30,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:57
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
94388
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 3.5 ari truall ne Emshir, 1300m larg nga Shkolla Fillore "7 Marsi".
Parcela ka planin urbanistik dhe gjithe infrastrukturen e nevojshme.
Çmimi: 30000 €

Agjencioni M1

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »