SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 3 dhomshe 85m2 kati 2-te ne Qender
Çmimi :
€75,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
94392
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 85m2, ne katin e 2-te,mbrapa Teatrit te 4 Llullat, afer qendres, Parkut te qytetit. Banesa është e rehatshme dhe shumë e përshtatshme dhe funksionale. Banesa ka kete perberje:
- salloni me kuzhine e trapezari
- 2 dhoma te fjetjes
- 2 banjo
- shpajz
- koridor
- 2 ballkon
Banesa ka dokumentacion te rregullt, ka flete poseduese dhe eshte e regjistruar ne kadaster.
Qmimi është 75.000 euro,qmimi i diskutushem

Agjensioni Dion
038 220 063, 044 147 956, 049 147 956
viber : 0037744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »