SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa 56 =m2 ne Durres
Çmimi :
€43,000.00
Kategoria :
Postuar :
2 Shtator '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
56 m²
Ekstra :
Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
94400
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa me 56 =m2 te Shkembi i Kavajas ne Durres, pas Ushtrise. Banesa gjindet ne vijen e pare te plashit dhe ka afer markete, farmaci dhe restorante te ndryshme. Banesa gjindet perball kompleksit Titaniku ose afer Hotel Grand.

Pronari eshte Kosovar.

Pagesa mundet te behet me marveshje 70% e shumes menjer ndersa pjesa tjeter me pritje.
Informata rreth publikuesit
Florian
Gjilan
Durres, Shqiperi [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »