SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet zyra 100m2 me qira ne Qender, Sheshi Zahir Pajaziti.
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
94436
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet zyra 100m2 me qira ne Qender, Sheshi "Zahir Pajaziti".
Zyra eshte ne katin e dyte, ka nje hapsire me te madhe pune dhe dy hapsira tjera me te vogla, ka kuzhine te veqante, banjo, wc dhe ballkone.
Zyra eshte e pershtatshme per çdo lloj veprimtarie.
Çmimi i qirase eshte 800euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »