SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet zyre 50m2 me qira ne Qender te Prishtines.
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:53
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
94461
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet zyra me qira ne Sheshin "Nena Tereza"
zyra ka dy hapsira pune, banjo dhe dy ballkone.
Zyra eshte e pershtatshme per çdo lloj veprimtarie.
Çmimi i qirase eshte 400euro..
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »