SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qira ne Arberi /Dragodan, te Komuna.
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:44
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
94466
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne Arberi /Dragodan, te Komuna.
Banesa eshte ne katin e pare, ka nje dhome dite me kuzhine, dy dhoma te gjumit, dy shpajza, dy banjo dhe terase.
Banesa eshte komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Çmimi i qirase eshte 450euro.
Na kontaktaktoni ne nr: 045401212 / 044518550
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »