SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa e Mobiluar
Çmimi :
€32,000.00
Kategoria :
Postuar :
4 Shtator '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
72 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
94472
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banes e mobiluar ,, gjendet ne kamnik
Bejm ndrrim me ndonje vetur
T'iinteresuarit mund te lajmrohen dhe ne viber +37744284815
Informata rreth publikuesit
Korab
Ferizaj
044/163/398
Kamnik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »