SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHTÊPIJA në Gjakovë!!-Kjo shpallje vlen deri sa te shitet shtepia
Çmimi :
€99,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Shkurt '16
ID e produktit :
94479
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet mei 6,6ari tok.edhe eshtë dY KATESHE e renovune me plloq kati i parë, me dyer te reja e bone moleraj kret shpija,,, Oborr te madh para shtepis edhe oborr mbrapa shtepis ,tok shum per 2 shtepija me hymje te veqant ,Ne e kemi lejen per ndertim banes me 5 katë plus kulmin 6-kat,nuk ka ma mir, pra në mes te Gjakoves ME 7 PISHA TE GJATA në oborr me dyer te garazhes te reja dhe te Gjona,në nji lagje shumë të mir afer Qendres 200met,,dhe 100m larg shkolla fillore larg,150met Qerdhja e fëmmijve dmth afer Stacionit autobusave 300met..Tok ka sa nji Stadin i futbollit ,,pra edhe ne nuk mundemi me e qfrytëzu Vet se ne të gjithë jetojmë dhe punojim në mergim,e keshtu na duhet ta shesim shtepin,qmimi eshte i fundit ,99000,eu tel-0046-702-8802-04
Informata rreth publikuesit
petrit
Gjakovë
0046-702880204
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »