SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa në qendër të Prishtinës afër Ministrisë së Arsimit.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Gusht '15
ID e produktit :
94487
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa në qendër të Prishtinës afër Ministrisë së Arsimit.

Banesa është në katin i 2-të, dhe ofron pamje në tri anët.

Banesa përbëhet prej:

Salloni me kuzhine

2 Dhomave

Banjo

Dhe BallkoniBanesa është e renovuar, ka një pozitë shumë të mirë, dhe është e përshtatshme edhe për veprimtari biznesi.

Pronar i banesës jamë unë nga fillimi dhe përkthimi mund të bëhet menjëherë.Kontakti: 044 11 25 99
Informata rreth publikuesit
Kushtrim
Prishtinë
044112599
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »