SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi ne prizren
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Gusht '15
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
2
Madhësia :
170 m²
ID e produktit :
94492
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes shtepin 2 kateshe ne prizren e lyer brenda dhe jasht ka ujin rrymen nxemjen te instaluar eshte e shtruar hibercuk k 3 ari truall

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Qendrim
044167978
Faredin hoti [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »