SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Urgjent : Shitet shtepia Mat - Kodi 0487
Çmimi :
€165,000.00
Kategoria :
Postuar :
13 Janar
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
6
Madhësia :
4 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
94494
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Urgjent : Shitet shtepia Mat - Kodi 0487

Lokacioni: afer Sh.F. Pavarsia

Siperfaqe: 4 Ari

Shtëpia është tre katëshe. Në objekt janë të përfunduara vetëm punët e vrazhda si në foto, pra objekti është vetëm i mbuluar me tjegulla dhe shtresa izoluese,dërrasa , letër difuzive dhe kontra listela,olluqe,oxhaqe,si dhe disa punë instaluese,oborri është i thurrur në tri anë.

Renditjet:

- Suterni: ka 84m2 : 1 Dhomë dite, 1 dhomë fjetje,1 banjo ,kuzhinë me tryezari , depo ,kalldaja e ng.qendrore.
- Kati Perdhese: ka 110m2 : Dhomë dite 24m2; kuzhine+tryezari 20m2, 2 dhoma fjetje,2 banjo,ballkon 20m2.
- Kati i Parë ka 101m2 : 1 Dhomë dite me kuzhinë, 2dhoma fjetje,2 banjo,(2) ballkona.
- Nënkulmi ka sip 55m2 ,Dhomë dite me kuzhinë & tryezari ,banjo, 1 dhomë fjetje dhe depo(nuk është i ndarë nënk).

Hyrja kryesore sherben për komunikim vertikal për cdo kat ,nga sutereni deri te kati 1, në cdo koridor të katit është nga një derë e vecantë për ndarje të kateve.

-Parking deri 6 vetura,
-Hapsira gjelbruese rreth 250m2.
-Shkolla fillore "Pavarsia" gjindet mbrapa shtëpisë (në pjesën lindore).

Trolli me gjithë shtëpi ka sipërfaqe 4 ari

.Pranojmë oferta edhe me kompenzime tjera, sipas marrveshjes.

Në këtë pjesë sipas planit urbanistik lejohet Ndertim i Lartë deri në 9 kate , kshtuqe ky truall mund të jipet edhe me koncension !

Cmimi : 165,000 euro

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni per patundshmeri prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »