SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepia me 4 ari në Veternik M1
Çmimi :
€220,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:04
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
330 m²
ID e produktit :
94510
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia 2.5 katë me siperfaqe 330m2 dhe 4 ari oborr në Veternik.

Kati Perdhes: Sallon me kuzhinë, 1 dhomë të fjetjes me banjo dhe garderob, garzh, kuzhin vere, WC, depo.
Kati I-rë: 4 dhoma të fjetjes, banjo dhe nje dhomë e veqant me banjo.
Kati II-të: Sallon i madh me banjo.

Shtepia eshte ndertim i ri e punuar dhe e mobiluar extra me mobilje moderne.
Çmimi: 220 000 €

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com 

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »