SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes ne Prishtine
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Gusht '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
74 m²
ID e produktit :
94560
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë prej 74 m2 , 80 ,94., 113 m2 ne Dragodan-Arbëri Banesa gjendet në objektin e kompanisë së ndërtimit Dumnica - Group dhe është ne katin e II-të banesa ka kët renditje 1.Sallon 2.Dhoma gjumit 1.Kuzhinë ,1.Banjo , 1 Ballkon
Informata rreth publikuesit
Moni
Prishtinë
044167744
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »