SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten Banesa Në Qendër Në Prishtinë
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Shkurt '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
94562
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesat janë me cilësi shum të lartë dhe me Standarde më të fundit Evropiane.
Gjindemi perball monumentit të Presidentit Rugova , ku nga ajo pjesë jep mundësin që ta shohësh pamjen e gjithë Prishtinës. Numrat e telefonit janë : +37744 808 888 Dhe +38649 888 101 ( Viber )
Informata rreth publikuesit
Labi Com
Prishtinë
044 808 888
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »