SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa Kati i perdhese 53m
Çmimi :
€31,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '15
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
53 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
94568
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banese ne Prishtine ne lagjen Mati1, Rruga B.

Banesa me 53m2 ne katin e perdhese
me 1 dhome gjumi, sallon me kuzhine dhe banjo,
Qmimi 31'000 Euro - FIX!
Informata rreth publikuesit
Bashkim
Trimbach, Switzerland
Rruga B, Mati 1 - Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »