SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi ne lagjen Nici
Çmimi :
€900.00
Kategoria :
Postuar :
11 Shtator '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
3
Madhësia :
250 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
94585
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap shtepin me qera ne lagjen nici, shtepija eshte 2 katshe dhe nenkulmi, shtepija i ka 250 m2 kati i par ka sallon, kuzhin, banjo, garazh, dhe kopsht, ndersa kati i dyt i ka 3 dhoma gjumi dhe dy banjo, dhe nenkulmi e ka nje dhom. Shtepija e ka nxemjen qendrore me dru dhe rrym dhe eshte e mobiluar çmimi i negociushum.
Mob: +37744311410
Viber: +37744311410
Informata rreth publikuesit
Agon
Prishtinë
044311410
Lagjja Nic [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »