SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Gusht '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
94593
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne ndertesen Remo Com te sheshi Adem JashariBanesa posedon sallon kuzhin terrac,2 dhoma gjumit banjo dhe eshte e mobiluar Banesa ka uje rrym dhe ashensor

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arbonita
Mitrovicë
044265852
Mitrovice [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »