SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 3 dhomëshe 91m2 kati 4 Mati 1
Çmimi :
€66,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
94 m²
ID e produktit :
94625
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Mati 1(afër Fitores), me sipërfaqe 91m2, kati 4-tër. Banesa e ka sallon me kuzhinë 2 dhoma te gjumit, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. E gatshme për banim. Me dokumenta ne rregull, shitet pa mobile.Ndërtim i ri.
Çmimi: 66.000€.


044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com 
Informata rreth publikuesit
Kosova Immobilien
Prishtinë
044 245 454
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »