SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepia ne Shitje afer halles se sporteve 1 tetori dhe menzes se studenteve
Çmimi :
€310,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
250 m²
Viti i ndërtimit :
1960
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon
ID e produktit :
94640
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia ne super lokacion, me afersisht 5 ari. Shtepia ka 2 kate (7 dhoma), garazhe dhe terase. Per detaje shtese mund t'me kontaktoni ne 049 999 012
Informata rreth publikuesit
dritan
Prishtinë
049 999012
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »