SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi
Çmimi :
€76,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Gusht '15
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
2
ID e produktit :
94644
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepi me 5 ari trull ,sallon dhe kuzhin kati par,kati i dyt 3 dhoma ,banjo, si dhe nje dhom ne kulum

Kontakti:+46736968840
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »