SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje
Çmimi :
€58,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Kondicioner, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
94647
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banese plotësisht e mobiluar ( LESNA ndërtimi ) në shitje në Prishtinë , lagjen Kalabria ( 200 metra nga Hotel Victory , rruga që shpie në Shkup ). Banesa është 60m2 dhe posedon : kuzhinë komplet e mobiluar dhe pajisur (të gjitha pajisjet Gorenje, sallon dhe një dhomë gjumi (Dormeo dyshek ), Banje, Ballkon, Klime, TV dhe internet në dispozicion.

Banesa është e vendosur në katin e pestë, ashensor funksional . Parkimi publik është në dispozicion para banesës.

Momentalisht banesa është e lëshuar me qira (250 euro).

Kontakti: 044169175
Informata rreth publikuesit
Artan
Prishtinë
044169175
Banesat e Lesnes/Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »