SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
[Rruga B/Mati1] » Banesa me qmim interesant
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Gusht '15
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
94648
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa me qira ne lagjen Mati1/Rruga B ne Prishitne.


Dhoma me siperfaqe
53m², 70m², 75m² 103m²

Te gjitha dhomat ne llaminat. WC/Banjo, Sallon me kuzhine dhe balkon. Mjetet standard. Qmimet shum interesant.


PER ME SHUME KONTAKTO
-
B.E. Real Estate - Prishitne
FACEBOOK: B.E. Real Estate Prishtine
www.fb.com/Prishtina.Immobilien  
www.facebook.com/Prishtina.Immobilien 
TEL/SMS/VIBER/WHATSAPP: 0041 79 120 8 333
Informata rreth publikuesit
B.E. Real Estate Prishtine
Prishtinë
0041791208333
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »