SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qera
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
17 Gusht '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
58 m²
ID e produktit :
94666
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet tek "Dumnica Group" Dragodan
- Kati i dyte
- Banesa ka nje dhome fjetje, nje dhome ndeje, Kuzhine dhe Banjo.
Informata rreth publikuesit
dardan
Prishtinë
049251314
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »