SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET DHE LESHOHET ME QERA BANESA NE LAGJEN BREGU I DIELLIT
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Nëntor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
76 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
94670
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET DHE LESHOHET BANESA ME QERA NE LAGJEN BREGU I DIELLIT

Banesa i ka 75 m2 dhe eshte ne katin e 5
Me pamje te mirë, drejtuar nga Lindja.

Organizimi i baneses:

1 dhomë të ditës + kuzhinë
2 dhoma gjumi
1 banjo
1 Depo të vogël (shpajz)
1 Korridor
2 ballkone

Banesa eshte e mobiluar dhe e pajisur me produkte moderne.
Banesa ka ujë 24 orë ne ditë të garantuar me rezervar prej 250 Litra.
Banesa leshohet vetem per familjar ose ndonje qift dhe leshohet per afat te gjat
Qmimi sipas marrveshjes

PER ME SHUME INFORMATA NA KONTAKTONI NE KETA NR TE TELEFONIT:

+377 45 666 775 ( Viber & WhatsApp)
+377 44 495 205
+386 49 495 205

QE NGA ORA 08:00-23:59

OSE PERMES E-Mail:

shitblerjetendryshme@hotmail.com
agjensioni-unniversal@hotmail.com

PER ME SHUM OFERTA TONA MUND TI SHIKONI PERMES KETYRE FAQEVE NE FACEBOOK

AGJENSIONI PATUNDSHMERIVE UNNIVERSAL-linku => www.facebook.com/AgjensioniUnniversal?fref=ts 

SHITBLERJE TE NDRYSHME-linku => www.facebook.com/SherbimeTeNdryshme?ref=hl 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Patundshmerive Unniversal
Prishtinë
+37745666775
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »