SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHESIM 49 ARI -E PERSHTATSHME PER TROJE
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '16
Madhësia :
4920 m²
ID e produktit :
94703
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES 49.20ARI PARCELEN E CILA GJENDET BUZE ASFALTIT POSEDON INFRASTRUKTURE DHE RRUGE NE GJATESI TE PARCELES ME KATASTER QMIMI SHUME I VOLITSHEM 70 PERQIND ME I LIRE KRAHASIM ME TJERET SHITET KOMPLET QMIMI PER ARI I DISKUTUESHEM PER MA SHUME JU MIRE PRES NE TEL 044429489-049499997..
Informata rreth publikuesit
Agjensioni i patundshmerive COMPROMISO
Prishtinë
044 429 489
PREOC [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »