SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne dardani, pa shpenzime
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
18 Gusht '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
78 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
94720
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa posedon tri dhoma me gjithsej 78m. Me cmim perfshihen shpenzimet e rrymes, ujit, berllogut, internetit dhe ngrohjes gjate dimrit. Per me shume me kontaktoni ne 44 899 243
Informata rreth publikuesit
Besnik
Prishtinë
044 899 243
Dardani, kurriz, te banesa e gjelberta [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »