SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me Qira ne Qender te 4 Llullat - Kodi 0491
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
21 Gusht
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
1215 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
94721
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me Qira ne Qender te 4 Llullat - Kodi 0491

Lokacioni: Rr. Bajram Kelmendi

Siperfaqe: 125 m2

Kati 5

Renditjet:

- Sallon me Kuzhin ( 60 m2 )
- 3 Dhoma Gjumit
- Trepezari
- Kuzhine
- Shpajz
- Banjo
- Ballkon

Posedon:

- Lift
- Hyrja ne Objekt me kartela
- Objekti eshte ne monitorim te kamerave 24 H
- Garazhd per vetur
- Uj 24 H
- Pamjen e ka nga Muzeu i Prishtines dhe Nderta e Qeveris

Shpenzimet komunale mujore (uji, mbeturinat), obligimet mujore per kartela per access ne ndertese dhe lift, kartela per access ne parking, mirembajtja mujore per ndertese dhe interneti (wifi) jane ne kuader te cmimit. Vetem pagesa e rrymes mujore do te jet obligim i klienitit.

Çmimi 750 Euro

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni per patundshmeri prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »