SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banese me qera ne lagjën Arbëria (Dragodan)
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:35
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
105 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
94725
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa luksoze me qera, 105 m2 si dhe terasë me madhësi 50m2 (së bashku, 155 m2) në Lagjën Arbëria (Dragodan)
Banesa posedon:
1 sallon me kuzhinë të hapur, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, 1 garderobë ndaras, 1 ballkon, 1 terasë 50 m2 me shikim nga Qendra e Prishtinës si dhe 1 garazhe për automjet.

Për më shume ju lutemi të na kontaktoni në këta Nr. tel.. ose na vizitoni në web faqen tonë...


035 / 500 - 111
045 / 774 - 477
www.prishtinaestate.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina Estate
Prishtinë
038 500 111
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »