SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QIRA NE MATI1- TE NDERTESA PRINCESHA^
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
26 Gusht '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
94726
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qera, e cila gjindet ne lagje te spitalit me saktesisht tek ndertesa ‘Princesha’, pak pertej Institutit gjyqesor. Banesa gjinet ne katin e 6, ka ashensor, eshte e re e mobiluar ne teresi dhe ka kete renditje;

a.-sallon
b.-kuzhine
c.-dhoma gjumi
d.-banjo
e.- terasa te madhe
f.-koridore

Cmimi eshte 200 euro

Banesa leshohet per familjare dhe njerez qe punojne.

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com 
Facebook: Patundshmeri Search Estate
#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Ose na kontaktoni në këta numra:
mob:
045 519 555 (vib)
049 60 80 70
e-mail: search-agency@live.com
o.me
Informata rreth publikuesit
Dukagjin
Prishtinë
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »