SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshojme banesë me qera Mbrapa Teatrit
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:20
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
125 m²
ID e produktit :
94733
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshojme banes me qera Mbrapa Teatrit,sallonin e madh afro 60m2
trepezari
kuzhine
depo
banjo
3 dhoma te fjetjes ( te medha)
ballkoni i madh (afro 6m2)
ka pllakar (garderobe) pergjate korridorit dhe mobilje te reja
banesa eshte e re dhe ne gjendje shume te mire
uje 24h pa nderprerje
banesa eshet shume e qete
pamjen e ka kah Muzeu i Prishtines dhe ndertesa e qeverise keshtu qe nuk ka zhurme dhe eshte shume qete
qasje ne parking direkt qe mundeson shume leht hyrjen dhe daljen nga ndertesa
shume afer qendres se qytetit dhe qasjet tjera per sherbime jetesore.
Oferta per qera eshte 750 Euro/mujore.
Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »