SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje ne Lagjen e Spitalit
Çmimi :
€61,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:07
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
94738
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa posedon 70m2, kati V me dy dhoma gjumi. Gjithashtu ka garazhe dhe podrum me flete poseduese.
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »