SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me qera dhe ne shitje ne fshatin Nderkombetar
Çmimi :
€2,200.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:54
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Madhësia :
260 m²
ID e produktit :
94750
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia e tipit C posedon 260m2 me 5 ari truall. Komplet e mobiluar.


Cmimi i qeras 2200 euro
Cmimi i shtijes 300.000 euro
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »